Ostatnie wolne miejsca na studiach podyplomowych w roku akademickim 2019/2020 z zakresu:

1. EDUKACJA I WSPOMAGANIE DZIECKA Z AUTYZMEM ZESPOŁEM ASPERGERA
2. ZARZADZANIE OŚWIATĄ
3. LOGOPEDIA SZKOLNA I PRZEDSZKOLNA
4. TYFLOPEDAGOGIKA
5. EDUKACJA ELEMENTARNA - WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
6. OLIGOFRENOPEDAGOGIKA – EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
7. WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA
8. PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE

Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Brzegu

we współpracy z

Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle

zaprasza na studia podyplomowe wroku akademickim 2019/2020

• Arteterapia w edukacji (3 semestry)

• Bibliotekoznawstwo (3 semestry)

• Biologia (3 semestry)

• Chemia (3 semestry)

• Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość (4 semestry)

• Edukacja dla bezpieczeństwa (3 semestry)

• Etyka (3 semestry)

• Fizyka (3 semestry)

• Geografia (3 semestry)

• Gerontologia (3 semestry)

• Historia (3 semestry)

• Informatyka (3 semestry)

• Integracja sensoryczna (3 semestry)

• Język angielski w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej (3 semestry)

• Język niemiecki w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej (3 semestry)

• Język polski (3 semestry)

• Matematyka (3 semestry)

• Muzyka i plastyka w szkole podstawowej (3 semestry)

• Neurologopedia (2 semestry)

• Pedagogika Marii Montessori (2 semestry)

• Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z poradnictwem młodzieżowym i rodzinnym (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Diagnoza i terapia pedagogiczna (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową /surdopedagogika/ (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową /tyflopedagogika/ (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Logopedia (4 semestry)

• Pedagogika specjalna – Pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Terapia zajęciowa (3 semestry)

• Pedagogika specjalna – Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (3 semestry )

• Plastyka i historia sztuki (3 semestry)

• Przygotowanie pedagogiczne (3 semestry)

• Przyroda w szkole podstawowej (3 semestry)

• Socjoterapia (2 semestry)

• Wiedza o społeczeństwie z integracją europejską (3 semestry)

• Wychowanie do życia w rodzinie  (3 semestry)

• Wychowanie fizyczne (3 semestry)

• Zarządzanie oświatą (2 semestry)

REKRUTACJA

wypełnione indywidualne karty zgłoszenia proszę przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres:

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle

ul. Sokoła 6, 38-200 Jasło

tel: 13 446 24 26,

URUCHOMIENIE STUDIÓW JEST UZALEŻNIONE OD WYMAGANEJ,  MINIMALNEJ LICZBY OSÓB WPISANYCH NA DANY KIERUNEK.

Informujemy, że 20 października 2018 r. (sobota) odbędą sie pierwsze zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu:

1. Zarządzanie oświatą godz: 9:00 / sala wykładowa POEN
  2. Edukacja i wspomaganie dziecka z autyzmem, zespołem Aspergera godz: 9:00 / sala C12

Serdecznie zapraszamy

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle

we współpracy z

Podyplomowym Centrum Kształcenia Ustawicznego ANDRAGOG
Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu

ogłasza nabór

w roku akademickim 2016/2017 – SEMESTR LETNI

Lp.

NAZWA FORMY DOKSZTAŁCANIA

SYLWETKA ABSOLWENTA

Czesne

Liczba godzin

1.

Studia podyplomowe

DIAGNOZA I TERAPIA PEDAGOGICZNA

Pierwsze zajęcia odbędą się 20 lutego 2016 r. od. godz. 9:00 w Sali wykładowej POEN.

Absolwent będzie mógł pracować jako nauczyciel terapeuta w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych. Nabędzie też uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

1400,00 zł. za każdy semestr

3 semestry - 430 godzin

2.

Studia podyplomowe

PRZYRODA

Absolwent studiów podyplomowych może podjąć pracę jako nauczyciel przedmiotu "Przyroda" w szkole podstawowej.

1400,00 zł. za każdy semestr

3 semestry - 400 godzin