• Edukacja elementarna – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna
  • Pedagogika specjalna - edukacja i wspomaganie dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera
  • Logopedia szkolna i przedszkolna

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 26.04.2019 r. o godz. 16:00 w Sali wykładowej POEN.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle:

• telefon: 13 446 24 26

Podyplomowe Centrum Kształcenia Ustawicznego ANDRAGOG
Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu

we współpracy z

Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle

ogłasza nabór

w roku akademickim 2018/2019 na studia podyplomowe dla nauczycieli (semestr letni)

• AUDYT WEWNĘTRZNY W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH
  • DIAGNOZA I TERAPIA PEDAGOGICZNA
  • DORADZTWO ZAWODOWE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA. STATUS SZKOLNEGO KOORDYNATORA DS. BEZPIECZEŃSTWA
  • EDUKACJA ELEMENTARNA - WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  • EDUKACJA I WSPOMAGANIE DZIECKA Z AUTYZMEM, ZESPOŁEM ASPERGERA
  • EDUKACJA MUZYCZNA I PLASTYCZNA W SZKOLE
  • EDUKACJA, TERAPIA I REHABILITACJA DZIECI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM
  • FIZYKA Z ASTRONOMIĄ
  • GEOGRAFIA
  • HISTORIA
  • INFORMATYKA
  • JĘZYK ANGIELSKI W WYCHOWANIU PRZEDSZKOLNYM I W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
  • JĘZYK POLSKI
  • LOGOPEDIA
  • LOGOPEDIA PRZEDSZKOLNA I SZKOLNA
  • MATEMATYKA
  • NEUROLOGOPEDIA
  • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA - EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
  • PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA Z PORADNICTWEM MŁODZIEŻOWYM I RODZINNYM
  • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
  • RESOCJALIZACJA I SOCJOTERAPIA
  • SURDOPEDAGOGIKA
  • TERAPIA ZAJĘCIOWA
  • TYFLOPEDAGOGIKA
  • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA
  • WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE Z INTEGRACJĄ EUROPEJSKĄ ARZĄDZANIE OŚWIATĄ  (2 semestry 340 godzin)

POWIATOWY OŚRODEK EDUKACJI NAUCZYCIELI W JAŚLE, UL. SOKOŁA 6 38-200 JASŁO
TEL. 13 446 24 26, 506 198 595

URUCHOMIENIE STUDIÓW JEST UZALEŻNIONE OD WYMAGANEJ,  MINIMALNEJ LICZBY OSÓB WPISANYCH NA DANY KIERUNEK.

Informujemy, że 20 października 2018 r. (sobota) odbędą sie pierwsze zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu:

1. Zarządzanie oświatą godz: 9:00 / sala wykładowa POEN
  2. Edukacja i wspomaganie dziecka z autyzmem, zespołem Aspergera godz: 9:00 / sala C12

Serdecznie zapraszamy

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle

we współpracy z

Podyplomowym Centrum Kształcenia Ustawicznego ANDRAGOG
Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu

ogłasza nabór

w roku akademickim 2016/2017 – SEMESTR LETNI

Lp.

NAZWA FORMY DOKSZTAŁCANIA

SYLWETKA ABSOLWENTA

Czesne

Liczba godzin

1.

Studia podyplomowe

DIAGNOZA I TERAPIA PEDAGOGICZNA

Pierwsze zajęcia odbędą się 20 lutego 2016 r. od. godz. 9:00 w Sali wykładowej POEN.

Absolwent będzie mógł pracować jako nauczyciel terapeuta w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych. Nabędzie też uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

1400,00 zł. za każdy semestr

3 semestry - 430 godzin

2.

Studia podyplomowe

PRZYRODA

Absolwent studiów podyplomowych może podjąć pracę jako nauczyciel przedmiotu "Przyroda" w szkole podstawowej.

1400,00 zł. za każdy semestr

3 semestry - 400 godzin