Ostatnie wolne miejsca na studiach podyplomowych w roku akademickim 2019/2020 z zakresu:

1. EDUKACJA I WSPOMAGANIE DZIECKA Z AUTYZMEM ZESPOŁEM ASPERGERA
2. ZARZADZANIE OŚWIATĄ
3. LOGOPEDIA SZKOLNA I PRZEDSZKOLNA
4. TYFLOPEDAGOGIKA
5. EDUKACJA ELEMENTARNA - WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
6. OLIGOFRENOPEDAGOGIKA – EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
7. WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA
8. PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle:

• telefon 13 446 24 26

Zapraszamy na inaugurację studiów podyplomowych z zakresu:

• EDUKACJA I WSPOMAGANIE DZIECKA Z AUTYZMEM ZESPOŁEM ASPERGERA,
  • ZARZADZANIE OŚWIATĄ, OLIGOFRENOPEDAGOGIKA – EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ,

w dniu 13.09.2019 r. (piątek) o godz.15:00.