Zapraszamy nauczycieli na darmowe warsztaty w formie webinarium:

Temat: Jak pomóc dyrektorowi szkoły przygotować, przeprowadzić oraz udokoumentować spotkanie Rady Pedagogicznej z tajnym/jawnym głosowaniem w formie online.

Termin szkolenia: 06.10.2020 godz 15.05

Aby wziąć udział w szkoleniu i uzyskać zaświadczenie należy wypełnić kartę zgłoszenia  i jej skan wysłać na adres e-mail:  r.cichon@poen.edu.pl

Zwrotnie na Państwa adres e-mail wyślemy Państwu Link do szkolenia.

Zapraszamy nauczycieli z wojewédztwa podkarpackiego na bezptatne szkolenia
Lekcja:ENTER

Szkolenie przeznaczone jest dia nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących szkół podstawowych i ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły branżowe I stopnia), w ramach 9 ściezek:

1. edukacja wczesnoszkolna
  2. przedmioty humanistyczne — klasy IV-VIII szkoły podstawowej
  3. przedmioty humanistyczne — szkoły ponadpodstawowe
  4. przedmioty matematyczno-przyrodnicze - klasy IV-VIII szkoły podstawowej
  5. przedmioty matematyczno-przyrodnicze - szkoły ponadpodstawowe
  6. przedmioty artystyczne — klasy IV-VIII szkoły podstawowej
  7. przedmioty artystyczne — szkoły ponadpodstawowe
  8. informatyka - szkoły podstawowe
  9. informatyka - szkoty ponadpodstawowe

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Nauczyciel może uczestniczyć w szkoleniu tylko dla jednej grupy przedmiotowej. Zgłoszenia dokonuje dyrektor szkoty.

Kazdy Uczestnik otrzyma zaswiadczenie ukończenia szkolenia

OTWÓRZ

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle:

• telefon 13 446 24 26

OTWÓRZ

• telefon 13 446 24 26

1. Warsztaty Scottie Basic – Jak rozpocząć przygodę z programowaniem – oferta dla przedszkola i i SP (1-3)
    cena: 40,00 zł.

2. Warsztaty Scottie Go! Kurs programowania zamknięty w pudełku – oferta dla SP (1-8)
    cena: 40,00 zł.

3. Warsztaty BeCreo – Jak zbudować i zaprogramować własne narzędzia na rożnych przedmiotach. – oferta dla SP (4-8) i szkół średnich
    cena: 40,00 zł.

NETICTECH S.A. (Cybernetic Technologies NETICTECH S.A.)- Edukator zewnętrzny. Producent innowacyjnych rozwiązań do nauki programowania stworzonych specjalnie dla dzieci.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle:

telefon: 13 446 24 26