Zapraszamy nauczycieli z wojewédztwa podkarpackiego na bezptatne szkolenia
Lekcja:ENTER

Szkolenie przeznaczone jest dia nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących szkół podstawowych i ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły branżowe I stopnia), w ramach 9 ściezek:

1. edukacja wczesnoszkolna
  2. przedmioty humanistyczne — klasy IV-VIII szkoły podstawowej
  3. przedmioty humanistyczne — szkoły ponadpodstawowe
  4. przedmioty matematyczno-przyrodnicze - klasy IV-VIII szkoły podstawowej
  5. przedmioty matematyczno-przyrodnicze - szkoły ponadpodstawowe
  6. przedmioty artystyczne — klasy IV-VIII szkoły podstawowej
  7. przedmioty artystyczne — szkoły ponadpodstawowe
  8. informatyka - szkoły podstawowe
  9. informatyka - szkoty ponadpodstawowe

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Nauczyciel może uczestniczyć w szkoleniu tylko dla jednej grupy przedmiotowej. Zgłoszenia dokonuje dyrektor szkoty.

Kazdy Uczestnik otrzyma zaswiadczenie ukończenia szkolenia

Obejrzyj plakat