Zapraszamy na spotkanie w ramach sieci Sieci Współpracy i Samokształcenia,,Ocenianie kształtujące"

Temat: Co to jest ocenianie kształtujące? Jakie są funkcje oceniania kształtującego? Ocenianie kształtujące a sumujące.

Termin: 22 września 2020 r. godz. 15.00-17.00

Prowadzący: mgr Urszula Zagórska - doradca metodyczny

Temat

Adresaci

Termin/miejsce

Doradca metodyczny

semestr I

Co to jest ocenianie kształtujące, jakie są funkcje oceniania kształtującego, ocenianie kształtujące a sumujące.

22.09.2020

15.00-17.00

mgr Urszula Zagórska

Poznanie elememntów ok: celów lekcji, kryteria oceniania.

mgr Urszula Zagórska

Poznanie elementów ok: pytania kluczowe, informacja zwrotna.

mgr Urszula Zagórska

Poznanie elementów ok: samoocena i ocena koleżeńska.

mgr Urszula Zagórska

Poznanie elementów lekcji: pytania kluczowe.

Temat

Adresaci

Termin/miejsce

Doradca metodyczny

semestr II
Jak oceniać, aby skutecznie motywować? Nauczyciele szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

4.02.2020 r.

mgr Bożena Cyran

Jakie trudności niesie stosowanie oceniania kształtującego?

3.03.2020 r.

mgr Bożena Cyran
Ocenianie kształtujące w pracy nauczyciela. Nauczyciele szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

7.04.2020 r.

mgr Bożena Cyran
Doskonalenie umiejętności stosowania elementów oceniania kształtującego. Nauczyciele szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

5.05.2020 r.

mgr Bożena Cyran
Moja lekcja z ocenianiem kształtującym. Nauczyciele szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

2.06.2020 r.

semestr I

Sposób na wprowadzanie OK. w szkole.

Elementy oceniania kształtującego.

mgr Bożena Cyran

Co to jest nacobezu i informacja zwrotna?