• Directionul. Sokola 6, 38-200 Jasło
 • Phone13 446 24 26

 

 • Akredytacja
  Akredytacja

  Decyzją Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 29.01.2018 r./ znak pisma: PiP.5470.1.2018/ Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle uzyskał akredytację.

  Jak wynika z rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 grudnia 2003 w sprawie akredytacji placówek doskonalenia § 3 "Placówka doskonalenia może uzyskać akredytację, jeżeli:

  • zapewnia wykwalifikowaną kadrę,
  • opracowuje i wdraża programy doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz przeprowadza ich ewaluację,
  • prowadzi działalność informacyjną i upowszechnia problematykę z zakresu doskonalenia zawodowego nauczycieli,
  • zapewnia nowoczesną bazę dydaktyczną".
 • Doradztwo metodyczne
  Doradztwo metodyczne
  Doradzamy i pomagamy nauczycielom w stosowaniu wiedzy pedagogicznej w praktyce oraz do pożądanego działania w sposób trwały i zorganizowany przez wspólne z wykrywanie błędów, stawiania diagnozy, a następnie pokonywanie trudności przez działalność profilaktyczną lub terapeutyczną.
 • Studia podyplomowe i kursy kwalifikacyjne
  Studia podyplomowe i kursy kwalifikacyjne

  Niż demograficzny, z którym od dłuższego czasu zmagają się polskie szkoły, niesie za sobą wiele zagrożeń, ale również szereg potencjalnych korzyści dla pedagogów, którzy postanowią się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności cenione na rynku pracy. Jak zatem poprawić swoje szanse na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy? Z pomocą przychodzą studia podyplomowe.

  Powiatowy Ośrodek proponuje studia podyplomowe na kierunkach, które sa najbardziej cenione i oblegane przez nauczycieli a koszty udziału są niskie.

 • KURSY / WARSZTATY / KONFERENCJE
  KURSY / WARSZTATY / KONFERENCJE

  Organizujemy KURSY, WARSZTATY, KONFERENCJE dla nauczycieli, wychowawców, Rad Pedagogicznych, rodziców oraz innych zainteresowanych osób z zakraesu edukacji, profilaktyki, wychowania, dydaktyki. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami i edukatorami oraz z innymi jednostkami doskonalącymi nauczycieli.

A A A

Szanowni Państwo,
w związku ze szczególnymi rozwiązaniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nauczyciele-doradcy metodyczni zapraszają zainteresowanych nauczycieli i dyrektorów do konsultacji on-line. Oferta doradców metodycznych jest umieszczona na stronie https://www.poen.edu.pl/index.php/zebrane-oferty-warsztatow-i-szkolen
Prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wybrany doradca metodyczny skontaktuje się z Państwem i poda instrukcje (link) do konferencji zdalnej)

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle

zaprasza na warsztaty

Awans zawodowy nauczyciela od 1 września 2019 r.

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle
zaprasza do współpracy wykładowców, ekspertów, trenerów zajmujących się realizacją szkoleń dla dyrektorów szkół/placówek oświatowych i nauczycieli z różnych obszarów wiedzy

Informujemy, że zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na szkolenia:

 1. Inwentarz Opivum - 19 marca 2019 r. (wtorek) godz. 9:30
  Warsztaty prowadzi Główny Specjalista Oddziału Pragmatyki i Prawa Oświatowego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

 2. Awans zawodowy nauczyciela – 23 marca 2019 r. (sobota) godz. 9:00
  Warsztaty prowadzi Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

 3. SIO – 29 marzec 2019 r. ( czwartek) godz. 9:30
  Warsztaty prowadzi specjalista, pracownik Ministerstwa Edukacji Narodowej
  Szkolenie będzie przeprowadzone na rzeczywistej (szkoleniowej) aplikacji nowego SIO.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle:

 • telefon:13 446 24 26 
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

swieta