IInformujemy, że zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na szkolenia:

1. Inwentarz Opivum - 19 marca 2019 r. (wtorek) godz. 9:30
    Warsztaty prowadzi Główny Specjalista Oddziału Pragmatyki i Prawa Oświatowego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

2. Awans zawodowy nauczyciela – 23 marca 2019 r. (sobota) godz. 9:00
    Warsztaty prowadzi Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

3. SIO – 29 marzec 2019 r. ( czwartek) godz. 9:30
    Warsztaty prowadzi specjalista, pracownik Ministerstwa Edukacji Narodowej
    Szkolenie będzie przeprowadzone na rzeczywistej (szkoleniowej) aplikacji nowego SIO.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle:

• telefon:13 446 24 26