Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle
zaprasza do współpracy wykładowców, ekspertów, trenerów zajmujących się realizacją szkoleń dla dyrektorów szkół/placówek oświatowych i nauczycieli z różnych obszarów wiedzy

Obszary tematyczne:

• zarządzanie szkołą i placówką oświatową,
  • dydaktyka i metodyka na różnych poziomach edukacyjnych,
  • metodyka zajęć teoretycznych i praktycznych w kształceniu zawodowym,
  • praca z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych,
  • profilaktyka uzależnień,
  • wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych,
  • kształtowanie kreatywności i innowacyjności uczniów,
  • rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów,
  • wykorzystanie TIK w edukacji,
  • współpraca z rodzicami,
  • przygotowanie do egzaminów zewnętrznych, analiza wyników egzaminów,
  • inne, np. zajęcia pozalekcyjne, turystyka, zajęcia sportowe.
    Oferta powinna zawierać:
  • CV realizatora zajęć, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania merytorycznego i doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla dyrektorów lub nauczycieli,
  • potwierdzone za zgodność z oryginałem kopie dyplomów, świadectw, certyfikatów,
  • proponowany program szkolenia,
  • ramowy kosztorys szkolenia z uwzględnieniem kosztów prowadzenia zajęć i przygotowania materiałów,
  • inne informacje, np. rekomendacje, zaświadczenia.

Oferty można przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle
ul. Sokoła 6