Szanowni Państwo,
w związku ze szczególnymi rozwiązaniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nauczyciele-doradcy metodyczni zapraszają zainteresowanych nauczycieli i dyrektorów do konsultacji on-line. Oferta doradców metodycznych jest umieszczona na stronie https://www.poen.edu.pl/index.php/zebrane-oferty-warsztatow-i-szkolen
Prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wybrany doradca metodyczny skontaktuje się z Państwem i poda instrukcje (link) do konferencji zdalnej)

Nasi doradcy metodyczni:

nauczyciel - doradca metodyczny dla nauczycieli historii szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

mgr Urszula Zagórska

tel: 537 584 111

17:15 - 18.15

nauczyciel – doradca metodyczny dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych z powiatu jasielskiego

mgr Jolanta Kmiecik

tel: 733 417 519

9:45 - 11:45

nauczyciel – doradca metodyczny dla nauczycieli języka polskiego szkół ponadpodstawowych z powiatu bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego, sanockiego i miasta Krosna

mgr Anna Tyrpak

tel: 608 864 104

8.30 - 11.30

nauczyciel – doradca metodyczny dla nauczycieli informatyki szkół ponadpodstawowych z powiatu bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego, sanockiego i miasta Krosna

mgr Rafał Cichoń

tel: 531 055 525

17:15 - 18.15

nauczyciel – doradca metodyczny dla nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

mgr Bożena Cyran

tel: 660 437 214