Szanowni Państwo,
w związku ze szczególnymi rozwiązaniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, z dniem 12 marca 2020 roku zostają zawieszone do odwołania wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone w ramach studiów podyplomowych, szkolenia rad pedagogicznych oraz zajęcia warsztatowe prowadzone przez nauczycieli – doradców metodycznych.

Zachęcamy do załatwiania swoich spraw za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej:

• telefon:  509921016

Tadeusz Maculak
dyrektor Powiatowego Ośrodka
Edukacji Nauczycieli

w Jaśle

Szanowni Państwo

w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach oraz propozycji MEN i KO aby kontaktować się z uczniami przez sieć Internet,  Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle przeprowadzi dla nauczycieli darmowe webinarium (szkolenie online).

Data i godzina szkolenia: 07.04.2020 (wtorek) o godz 15.00

Tytuł szkolenia: Google Classroom - łatwe, szybkie i profesjonalnie nauczanie elearningowe.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić kartę zgłoszenia i jej skan wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwrotnie na Państwa adres e-mail wyślemy Państwu Link do szkolenia.